طراحی رابط کاربری Ui & Ux

طراحی Ui & Ux | طراحی رابط کاربری | طراحی Ui اپلیکیشن

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن و سایت و  ایجاد تجربه کاربری مناسب

در طراحی سایت رعایت کردن اصول و قوانین طراحی رابط کاربری ui و ایجاد تجربه کاربری ux خوب بسیار واجب است تا به حال شده است یک وب سایت را باز کنید و آنقدر از نظر گرافیکی و چیدمان بد طراحی شده باشد و یا بسیار گیج کننده باشد که شما را از انتخاب این وب سایت چه برای دریافت خدمات چه برای خرید یک محصول منصرف کند و که ترجیح بدهید آن را ببندید؟ یا آنکه طراحی آن شلوغ و نا منظم باشد و  و از رنگ بندی نا مناسب استفاده کرده باشد وشما را اذیت کند! اینها همۀ مواردی هست که در زمینۀ طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری مطرح هستند و باعث می‌شوند نرخ تبدیل یک وب سایت (یعنی درصد تبدیل کاربران به مشتری) کاهش پیدا کند، اگر صاحب کسب و کار هستید و یا در فضای وب تصمیم دارید کسب و کار خود را رونق ببخشید قطعاً وظیفه ماست که کسب و کار شما را در فضای اینترنت معرفی کنیم،آی سو با چندین سال سابقه در طراحی رابط کاربری و ایجاد حس خوب برای مشتریان و تجربه کاربری مناسب همراه شما در این مسیر است.
طراحی سایت

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

احساس کاربران نسبت به وب سایت شما اهمیت دارد

یک وب سایت خوب همیشه هم درکنار ظاهر و رابط کاربری مناسب باید احساس خوبی برای کاربر ایجاد کند و کاربر بدون مشکل و دغدغه باید به نتیجه مطلوب برسد. زمانی سایت شما بیشترین تاثیر خود را روی کاربران دارد که در عین زیبایی، به راحتی قابل استفاده باشد و کابران بدون هیچ گونه سردرگمی به نتیجه برسند. در طراحی سایت رابط کاربری (UI) و تجربۀ کاربری (UX) نقاط اصلی و کلیدی در طراحی اصولی یک وب سایت خوب میباشد. دیگر فقط داشتن یک طراحی گرافیکی زیبا کافی نیست. بحث بر سر یک تجربۀ عالی برای کاربران است. اگر به دنبال داشتن یک تجربه خوب و یک رابط کاربری زیبا کارآمد هستید آی سو میتواندشما را در این مسیر همراهی کند.

سئو خارجی سایت

طراحی UX (تجربه کاربری)

 طراحی ux که مخفف User Experiane به معنی تجربه کاربری می باشد که مشخص می کند هر اِلمان طراحی باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا طراحی گرافیک اپلیکیشن به صورتی باشد که کاربران بتوانند با آن به راحتی ارتباط برقرار کنند،در طراحی تجربه کاربری اپلیکیشن باید هدف نیاز و خواسته کاربر توجه بشود و تمام معیار های انتخابی کاربر نوع کاربران رده سنی و حتی منطقه جغرافیای محل سکونت کاربر در نظر گرفته شود از این رو طراحی ux و تجربه کاربری اولین اقدامی است که باید به طور تخصصی در طراحی رابط کاربری اپلیکیشن به آن دقت کرد و قطعاً کاری نیست که یک طراح گرافیک بتواند آن را برای شما ایجاد کنند و موفقت هر اپلیکیشنی به داشتن و ایجاد تجربه خوب کاربری میسر میشود اگر به دنبال طراحی یک اپلیکیشن با روش های اصولی هستید و تصمیم دارید سرانجام خوبی برای شما در پایان راه همراه باشد آی سو میتواند شما را در ادامه راه همراهی کند.
سئو داخلی سایت

طراحی UI (رابط کاربری)

 رابط کاربری ui تاثیرات متقابل سایت بر نگاه کاربران است. هدف از داشتن یک رابط کاربری خوب ایجاد تاثیر، مثبت و مطلوب بر کاربران سایت می باشد. زمانی که طراحی UI صحبت می کنیم، به این معناست که باید بر روی نحوه ارائه محصولات و موقعیت ها نمایش تمرکز کرد باشم. یا به بیان راحت تر صفحات باید به گونه ای طراحی و کاربر پسند باشند که تجربه کاربری خوب UX برای کاربر ایجاد کند، . در طراحی UI از تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژولها، جداول، ویدئوها و همچنین رنگ به شکل حرفه ای استفاده می شود. تا کاربران بعد از وارد شدن به سایت  احساس خوبی به سایت داشته باشند و تجربه کاربری خوبی در کنار رابط کاربری تخصصی و در عین حال کاربر پسند برای کاربر ایجاد کند،آی سو با در نظر گرفتن متد ها و روشهای طراحی رابط کاربری مناسب هر کسب و کار به شما کمک میکند تا احساس خوب در کاربران سایت ایجاد کنید.اگر به دنبال یک تیم منسجم و متخصص در طراحی رابط کاربری و ایجاد یک نجربه خوب کاربری برای سایت خود هسید تیم طراحی رابط کاربری سایت آی سو قطعاً در ادامه این مسیر میتواند شما را به خواسته اصلیتان برساند.
سئو و بهینه سازی سایت

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن (Ui&UX)

 طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل UI / UX نیازمند تخصصی خاص در زمینه طراحی گرافیک است. طراحان گرافیک هر چقدر هم که تجربه در زمینه طراحی داشته باشند، نیازمند دانش مرتبط با طراحی های ui و ux برای اپلیکیشن و ب سایت می باشد تا بتوانند در زمینه طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل قدم بردارند.امروزه هزاران هزار اپلیکیشن با رابط های کاربری مختلفی عرضه میشود اما خوب قطعا در میان این اپلیکیشن ها اپلیکیشن های که رابط کاربری خوبی دارند از بقیه متمایز تر هستند و محبوبیت بیشتری پیدا میکنند. طراحی رابط کاربری اپلیکیشن یک مبحث تخصصی و خاص است که باید استانداردهای خاصی در طراحی ui و ux اپلیکیشن در نظر گرفته شود اگر تصمیم به طراحی رابط کاربری مناسب و کاربر پسند برای اپلیکیشن خود هستید آی سو در این مسیر میتواند شما را همراهی کند تا رابط کاربری فوق العاده با طراحی خاص و با در نظر گرفتن تجربه کاربری مناسب با خواسته شما برای شما خلق کند.
طراحی سایت