سئو سایت

سئو سایت | سئو حرفه ای سایت | seo

سئو و بهینه سازی سایت و سئو اصولی کسب و کارها (SEO)

اگر صاحب کسب و کار هستید و بخ خدمات سئو سایت نیاز دارید و یا در فضای وب تصمیم دارید کسب و کار خود را رونق ببخشید قطعاً وظیفه ماست که کسب و کار شما را در فضای اینترنت معرفی کنیم،آیسو با چندین سال سابقه در سئو حرفه ای سایت، افزایش بازدید سایت و سئو سایت های فروشگاهی و شرکتی مدیریت کمپین های گوگل ادوردز و بهینه سازی این کمپین ها و همچنین مشاوره جهت رشد ارگانیک در گوگل و کسب نتیجه مطلوب سئو و همچنین سئو داخلی سایت و سئو خارجی بالا بردن رتبه و رشد کسب و کار شما در فضای آنلاین آماده ارائه خدمات سئو حرفه ای سایت و انجام کلیه امور seo وب سایت شرکتی و seo سایت فروشگاهی را به عهده دارد.

سئو سایت در اصفهان

دسترسی به مشتریان واقعی

شما افرادی را به سایت خود هدایت می‌کنید که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو نیاز خود را برآورده کنند.

تاثیر پایدار و طولانی‌مدت

زمانی‌که رتبه سایت شما در نتایج جستجو بهبود یابد، دیگر به این راحتی‌ها به وضعیت قبلی خود برنمی‌گردد. این یعنی شما هر روز، بدون زحمت و هزینه، مشتری‌های جدیدی از گوگل دارید.‌

افزایش ترافیک طبیعی سایت

با سئوی اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و ورودی سایت شما به صورت کاملاً طبیعی و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد.

سئو خارجی سایت

سئو خارجی سایت

 سئو خارجی سایت بر خلاف روش سئو داخلی سایت که  توسط توسعه  دهنده وب سايت و کارشناسان سئو با کنترل مستقيم و دقت بالای انجام مي‌شد، روش بهينه سازی بیرون صفحه یا سئو خارجی سایت شامل تمام موارد و نکات سئو است که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود، شامل تمام مواردیی است که مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت در نتایج جستجو کمک کند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوند دهندگان متمرکز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد. سئو خارجی به مجموعه عواملی از جمله بک لینک ها گفته می شود که موجب بهبود سئو و افزایش اعتبار سایت می شود. فعالیت در شبکه های اجتماعی و گرفتن لینک از بلاگ ها و سایت های معتبر از جمله فعالیت های سئو خارجی محسوب می شود. SEO Off Page يک فرآيند نامحدود است که توسط کارشناسان سئو  آی سو در جهت بدست آوردن پيوند و بررسی و اداره مي‌شود.
سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت یا همان On Page SEO به خدمات و روشهای سئو مربوط به سایت ها گفته میشود و باید بدانیم از کجا شروع کنیم و به کجا برسیم. سئو داخلی صفحه به کدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، لینک ها، تگ ها و… مرتبط می شود. به طور کلی هر چيزی که در سايت خود مشاهده می کنيد مربوط به seo on page جزو سئو داخلی محسوب میشود. اين روش پايه و اصول تمام تلاش‌های بهينه‌سازی اولیه سایت است. زيرا بهترین مکانیست که شما بيشترين کنترل را روی آن داريد. هر گونه تغييری را که شما در محتويات سايت خود ايجاد می نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود
جدا از اینکه سئو داخلی مناسب، موجب بالا بدن ارزش سایت شما در موتورهای جستجو میشود به کاربران نیز کمک می کند تا محتوای یک صفحه را بهتر درک کنند. در اصل، سئو داخلی خوب به موتورهای جستجو کمک می کند تا آنچه که کاربران در صفحات شما می بینند را درک کنند آی سو با در نظر گرفتن معیارهای اصلی سئو داخلی و راهکارهای جدید شما را به هدف اصلیتان در سئو میرساند.
سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

 سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو به اقداماتی گفته می شود که برای کسب رتبه ای بهتر در نتایج طبیعی جستجوی موتورها مثل گوگل، یاهو، بینگ و سایر موتورهای جستجوی بزرگ دنیا انجام می شود. برای دست یافتن به رتبه های بهتر سئو لازم است سایت شما کاملاً با موتور جستجو سازگاری و بهینه شده باشد.منظور از سازگاری با موتور جستجو این است که کل وبسایتتان به آسانی توسط موتورهای جستجو قابل خواندن بوده و کاربران بتوانند براحتی از آن استفاده کنند. و نیز فاکتور های رتبه بندی موتور نیز در کل اقدامات شما قابل مشاهده و استاندارد سازی شده باشند.
آی سو با داشتن تیم سئو و بهینه سازی سایت اقدامتی که مربوط حوزه سئو که شامل نکات و دستورالعمل های زیادی است که برای سازگاری و بهینه سازی سایت با موتورهای جستجو برای شما انجام میدهد. همچنین کمک میکند وب سایت بهینه و پرسرعت داشته باشید که محبوبیت زیادی در بین کاربران و موتورهای جستجو داشته باشید و ارزش سایت شما دو چندان شود تولید محتوای منحصر به فرد و با ارزش از خدمات تخصصی سئو سایت ای سو می باشد که در نهایت باعث ایجاد تجربه خوبی برای کاربران می شود.
سئو و طراحی سایت

سئو و کمپین های گوگل ادوردز

 سئو و تبلیغات گوگل ادوردز، راهکاری است که گوگل برای کمک در بازاریابی محصولات یا خدماتتان در موتور جستجوی گوگل و سایت های وابسته به آن  برای بالاتر رفتن رتبه سایت انجام میدهد. در خدمات سئو و تبلیغات گوگل ادوردز متن تبلیغ در نتایج گوگل برای کوئری های مرتبط نشان داده می شود. این یک سیستم پرداخت به ازای کلیک در گوگل است. این موضوع بدین معنی است که شما می توانید از طریق سرمایه گذاری برای یک سری عبارات جایگاه تبلیغ را در نتایج جستجو مشخص کنید و تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که کاربر بر روی لینک تبلیغات شما کلیک کرده باشد.
در گوگل ادوردز تبلیغ به شکل متن کوتاهی ظاهر می شود که در برگیرنده دو عنوان، توضیحات و لینک URL به سایت یا صفحه خاصی از سایت است. تبلیغ جایی از صفحه نتایج دیده می شود که شما می خواهید. به عنوان مثال بالا یا پایین صفحه اول نتایج جستجوی گوگل به نمایش در میآید تبلیغات در گوگل و سئو یکی از راه های پر سرعت برای دریافت بازدید کننده بیشتر از نتایج جستجو گوگل میباشد،آی سو با داشتن تیم تخصصی سئو و برنامه ریزی کمپین های گوگل ادوردز به شما کمک میکند تا بهترین کلمه با بهترین بازخورد و نتیجه را از کمپین گوگل ادوردز داشته باشید و قطعاً جایگاه بالاتر در نتایج جستجو باعث رشد بهتر سایت شما در نتایج جستجو گوگل میشود.
سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی

هر شرکت و سازمانی در هر نوع و خدمتی نیاز به دیده شدن بهتر کسب و کار در فضای آنلاین دارد  مهم ترین بستر برای دیدن شدن شرکت ها و سازمانها در گوگل است و این امر به عهده ماست که با سئو و بهینه سازی سایت شرکت شما کمک به بازدید بیشتر سایت شرکت شما در فضای آنلاین و با داشتن رتبه بهتر سئو شما در نتایج جستجو باعث جذب بیشتر مشتری و شناخته تر شدن بهتر کسب کار شما شود، آی سو با داشتن تیم متخصص سئو کمک به بهبود وضعیت حال حاضر شما در فضای آنلاین می کند.
سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی قطعا اولین و مهم ترین قدم تا رشد و بهبود وضعیت کسب و کار آنلاین شما می باشد وجود سایت های فروشگاهی با وضعیت سئو خوب و دریافت نتایج مطلوب در موتورهای جستجو باعث بالا رفتن و محبوبیت بیشتر سایت فروشگاهی شما و نتیجه بهتر در فروش شما می شود،آی سو با در نظر گرفتن کسب و کار شما  و نوع فروشگاه و محصولاتی که به فروش میرسانید کمک میکند تا با داشتن سئو خوب و دریافت بازدید کننده بیشتر از موتورهای جستجو به خواستگاه فروشگاهی خود برسید.
سئو سایت